آقایون از یک رابطه عاطفی و ازدواج چه میخواهند؟

0

یکی از مواردی که در هر ازدواجی و رابطه ای باید به آن اشاره کرد، تفاوت دیدگاهی است که زنان و مردان در مورد رابه دارند و در مشاوره ازدواج باید به آن توجه داشت.

در یک ازدواج و یک رابطه ممکن است هر دو نفر ازدواج کرده باشند و وارد رابطه شده باشند، اما این به معنی آن نیست که هر دو یک هدف را دنبال کنند و این موضوعی است که در مشاوره ازدواج باید به آن اشاره کرد و دیدگاه افراد بررسی کرد و تا حد ممکن شفافیت ایجاد کرد.

در این متن تلاش میکنیم تا دیدگاه آقایون در مورد رابطه عاطفی و ازدواج را بیشتر توضیح دهیم. به نظر شما مردان از یک رابطه عاطفی یا ازدواج چه میخواهند؟

آقایون رابطه ای شفاف میخواهند:

آقایان خواهان رابطه ای رک، مستقیم و شجاعانه هستند بدون این که خشم و ملامتی در کار باشد. یکی از روش های مسرت بخش این است که یاد بگیرید حقایق و نیازهای خود را به او منتقل کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که یک رابطه شفاف و صادقانه میتواند یک رابطه دوستانه و در عین حال عاشقانه باشد به شرط اینکه بتوانید این رابطه صادقانه را هدایت کنید و این شفافیت به معنی آن نیست که دو طرف محترمانه باهم صحبت نمی کنند.

آقایون دنبال رابطه ای بدون بهره برداری و سلطه پذیری میخواهند:

ایجاد تساوی قدرت در یک رابطه یکی از دشوارترین مراحلی است که هر دو نفر با آن درگیر خواهند شد. داشتن قدرت به معنای آن نیست که طرفین به دنبال بهره برداری از آن نیز هستند. اما ایجاد این تساوی قدرت نیز به این سادگی رخ نمی دهد.

هر چند آغلب اقایون تمایل دارند بتوانند تسلط روانی بر خانواده داشته باشند و احساس کنند میتوانند در خانواده خود اقتدار داشته باشند اما این به معنای تمایل صد درصدی آنها برای تسلط بر دیگران نیست.

آقایون دنبال رابطه ای هستند که در آن احساس نکنند از آنها بهره برداری اقتصادی و مالی میشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.