رابطه های در حال انفجار (2)

0

یکی از مواردی که در یک رابطه میتواند منجر به سخت شدن آن شود، شاید در نگاه اول چندان مهم به نظر نرسد. زمانیکه افراد در ابتدای یک مسیر هستند و دوست داشتن آنها به اندازه ای است که صرفا به بدست آوردن طرف مقابل فکر میکنند، مذهب و دین طرف مقابل چندان مهم به نظر نمیرسد اما زمانیکه کار به موضوعات جدی و زندگی مشترک میرسد این مورد میتواند به راحتی مانند بمبی میان آنها عمل کند و سبب شود تا رابطه به راحتی از بین برود. در این آنچه باید مورد توجه قرار داد، آن است که این موضوع تا چه اندازه در رابطه اختلال ایجاد خواهد کرد؟

فواید کاهش وزن ؛ 14 تاثیر کاهش وزن که نمی دانید!

موارد انفجار در رابطه 2:

این مورد بر خلاف مورد سن که قبلا به آن اشاره شد، متاسفانه در ابتدای رابطه خود را بروز نخواهد داد و زمانیکه بروز میکند که افراد به عمق بیشتری از رابطه رسیده اند و در این زمان قطعا تصمیم گیری های آنها سخت تر خواهد بود.

در ابتدای یک رابطه افراد باور دارند، برای آنکه باهم خوش باشند، نیازی نیست که از دیدگاه مذهبی یکدیگر باخبر باشند و واقعا نیز همینطور است و شما در ابتدای رابطه به این موارد احتیاجی ندارید اما ..

1-مراسم ها و اعیاد

بسیاری از آیین ها و مراسم مذهبی هستند و هر چند افراد خود را چندان مذهبی در نظر نگیرند، در نهایت در زمانهایی مانند اعیاد به اختلافاتی در مورد خوب یا بد بودن آن اعیاد برخواهند خورد.

2-فرزندان

زمانیکه افراد دو دیدگاه مذهبی نسبت به دنیا دارند، در رابطه خودشان هر قدر هم فداکاری از خود بروز دهند، زمانیکه به تربیت فرزندان میرسند، براحتی میتوانند با یکدیگر درگیری هایی را داشته باشند که از همان ابتدا قابل پیش بینی بود.

3- اصرار به صحت

بعضی از افراد در مقابل دیدگاههای مذهبی مقاومتهایی دارند که این مقاومت ها به راحتی میتواند منجر به آن

شود که احساس کنند دیدگاه های مذهبی آنها درست است و دیدگاه های طرف مقابل اشتباه است.

به خاطر داشته باشید که اختلاف مذهبی همیشه مانع از ایجاد یک رابطه خوب نیست و حتما شما هم مواردی را سراغ دارید که در آنها افراد متفاوتی با یکدیگر در حال زندگی کردن هستند اما به خاطر داشته باشید این زمانی اتفاق خواهد افتاد که

1- افراد انعطاف پذیر باشند

2-به عقاید یکدیگر احترام بگذارند

3- سعی در تغییر طرف مقابل نداشته باشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.