رابطه های در حال انفجار(1)

0

آنچه یک رابطه عاطفی و همسری را پایدار میسازد، صرفا عشق و دوست داشتن نیست، بلکه عشق و دوست داشتن میتواند یک رابطه را ایجاد کند اما الزاما به معنای آن نیست که یک رابطه را تداوم میبخشد. حتی ممکن است روابط و ازدواجهایی شکل بگیرند که در ابتدای امر بسیار خوب نیز بوده اند اما در زمان تصمیم گیری به بمبهایی که در رابطه از ابتدا بوده اند توجهی نشده است و این بمب ها سبب میشوند که یک رابطه پرخطر شود. در این مقاله و چند مقاله بعدی تلاش خواهیم کرد به این موارد بپردازیم.

رابطه جنسی سالم؛ از این اشتباهات بپرهیزید!

احتمال انفجار 1:

آقای خانواده دوست دارند که آخر هفته را در آرامش در خانه باشند و استراحت کنند اما خانم خانواده دوست دارند به بیرون بروند و تفریح کنند زیرا انرژی از دست رفته کار هفتگی از طریق کوهنوردی برای او بازگردانده میشود و این بحثی است که هر هفته پنجشنبه در رابطه این دو نفر ظاهر میشود و هر دو را تا حد طلاق ناراحت میکند اما هنوز به طلاق نرسیده اند.

آنچه در این رابطه کاملا مشخص است تفاوت انرژی دو نفر است که اغلب ناشی از تفاوت سنی بین آنها است. زمانیکه اختلاف سنی افراد در یک رابطه و ازدواج به بالای 15 سال میرسد، اغلب افراد در بازه های سنی با انرژی های متفاوت قرار خواهند گرفت و این سبب میگردد تا نتوانند تفریحات و حتی لذتهای مشابه داشته باشند.

این اختلاف سن میتواند در بعضی از افراد در ده سال اتفاق بیفتد و در بعضی دیگر بیشتر. اما آنچه باید در آن به اندازه کافی مدنظر داشت، اختلاف سنی و انرژی فاحشی است که بین دو نفر وجود دارد.

در این شرایط ممکن است:

1- حوصله همدیگر را نداشته باشید.

2. نقش والدین یکدیگر را بازی کنید.

3-ممکن است تفاوت اقتصادی فاحشی داشته باشید.

4- ممکن است بخواهید یکدیگر را کنترل کنید.

5- ممکن است بیش از اندازه از خودگذشتگی بروز دهید.

توجه داشته باشید که اختلاف سنی الزاما به معنای آن نیست که واقعا یک رابطه از بین خواهد رفت. این به معنای آن است که در این گونه روابط ایجاد ثبات و ایجاد یک رابطه نسبت به سایر روابط سخت تر خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.