چطور رابطه جنسی با همسرتان را خراب کنید

0

رابطه جنسی بخشی از یک رابطه زناشویی است که میتواند سبب تحکیم رابطه یا از بین رفتن رابطه زناشویی شود. برای اینکه یک تمایل به رابطه ازدواجی کمک کند باید یکسری از اصول را رعایت کرد اما بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که انجام بعضی از کارها سبب میشود یک رابطه جنسی به رابطه اصلی ضرر بزند و به راحتی رابطه را از بین ببرد. رفتارهایی که در زیر به آنها اشاره میکنیم، رفتارهایی هستند که در یک رابطه جنسی ممکن است رخ دهند و رابطه را به راحتی خراب کنند. به عبارتی اگر هر کدام از رفتارهای زیر را بروز میدهید، همین الان نگران رابطه زناشویی تان باشید.

  1. چون ازدواج کردید، باید نیاز جنسی تان تامین شود.

بعضی از افراد ازدواج را دلیل اصلی رابطه  میدانند. به عبارتی تصور می کنند چون ازدواج کرده اند، طرف مقابل حتما و در هر شرایطی باید نیاز جنسی آنها را تامین کند. در اینکه ازدواج محل مناسبی برای تامین این نیاز است، شکی وجود ندارد اما به این نکته توجه داشته باشید که رابطه جنسی صرفا قرارداد ازدواج نیست و برای داشتن یک رابطه جنسی خوب باید دلایلی بیشتر از صرفا ازدواج داشته باشید.

2. رابطه زناشویی، باید در زمان و مکان مشخصی انجام شود.

اینکه شما برای رابطه جنسی تان اصولی را تعیین کنید، دو مسئله ایجاد میکند، اولا اینکه هیجان رابطه کم میشود و تبدیل به یک فرایند روتین خواهد شد. دوم اینکه شما را محدود به شرایط خاصی میکند و باعث میشود در شرایط دیگر حس کافی نداشته باشید.

3. رابطه جنسی به یک شکل خاصی انجام شود و تغییر نکند.

بعضی از افراد تنوعی وارد رابطه نمی کنند و باور دارند اگر در شرایطی اکی هستند نباید آن را تغییر داد. اگر میخواهید آهسته آهسته رابطه زناشویی تان خسته کننده شود، حتما از این روش استفاده کنید و سعی کنید یک روال را طی کنید.

4. فقط با هدف نیاز جنسی به همسرتان دست بزنید.

اگر تمایل دارید رابطه تان با دوام شود، نباید صرفا بر اساس نیاز جنسی نوازش انجام دهید. در این شرایط همسرتان این تصور را خواهد داشت که محبت شما صرفا در راستای نیاز جنسی است و این میتواند سبب شود این نوازش از طرف ایشان پذیرفته نشود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.