خدمات مرکز تخصصی روانشناسی آرام

گروه روانشناسی آرام باور دارد دنیا جای بهتری برای زندگی کردن خواهد بود، اگر انسانها بخواهند و تلاش کنند تا زندگی بهتری برای خود بسازند. برای تحقق این موضوع گروه ما تلاش کرده اند تا در حوزه های متفاوتی به افراد خدمات متنوعی را ارائه نمایند. این خدمات در دسته های مختلفی قرار گرفته است.

مشاوره فردی

روانشناسی فردی

در این بخش از خدمات تلاش کرده ایم تا به افرادی که به علت درد روانی نیاز به روانشناس دارند، خدماتی ارائه دهیم تا حس بهتری نسبت به دنیا داشته باشند. این خدمات برای افرادی مناسب است که از افسردگی، اضطراب، اختلالات جنسی، فوبیا، پانیک، اختلالات خوردن، وسواس و…رنج میبرند.

شناسایی توانایی ها و استعدادها

یکی از موضوعاتی که ممکن است برای هر فردی ایجاد شود، سوال در مورد توانایی ها و استعدادهایش است. اینکه او کیست و چه توانایی های دارد. پاسخ این سوال به فرد کمک می کند تا رشد بهتری داشته باشد و بتواند بهترین نقش خود را ایفا کند.

مشاوره زوجین

مشاوره زوجین

هر ازدواجی ممکن است با مشکلاتی روبرو شود که کم توجهی به آنها میتواند سبب از بین رفتن ازدواجی شود که ابتدا با عشق شروع شده بود. مسائل و مشکلات در ازدواج یک امر کاملا طبیعی است و یک زوج نیازمند همراهی فردی خواهند بود که این مسائل را به خوبی شناخته و توانایی همراهی افراد را دارد. آرام تلاش دارد تا در این حوزه به افراد خدمات مناسبی ارائه دهد.

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج

دوست داشتن و علاقه به یکدیگر بخش ابتدایی یک رابطه ازدواجی است اما برای تضمین موفقیت زوجین باید قبل از شروع این سفر، ابتدا افراد تناسب ها و تفاوتهای بین یکدیگر را بشناسند. گاهی این تفاوتها به حدی است که ممکن است باعث شود یک ازدواج به طلاق برسد. در این فرایند، مشاوره ازدواج میتواند به افراد کمک کند تا با شناخت بهتر هر کدام تصمیم بهتری بگیرند و در صورت نیاز راهکارهای مواجهه با مسائل را نیز بیاموزند.

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

به همان میزان که افراد برای ازدواج کردن نیازمند همراهی یک مشاور هستند، طلاق نیز فرایندی دشوار و طاقت فرسا است. ما باور داریم که با همراهی مشاوره میتوان تصمیم بهتری گرفت و در این مسیر احساس تنهایی نیز نداشت.

روانشناسی سازمانی

روانشناسی صنعتی و سازمانی

دپارتمان روانشناسی صنعتی آرام با افتخار میتواند اعلام کند، توانایی آن را دارد که در حوزه های استخدام، توسعه کارمندان، آموزش ها، کوچینگ، کوچینگ مدیران، توسعه مدیران، مصاحبه های ارتقا، ایجاد محیط کاری بهتر، برگزاری کانون ارزیابی، سنجش های روانشناختی، سنجشهای سازمانی(رضایت شغلی و استرس شغلی….) به سازمان ها خدماتی حرفه ای ارائه دهد.

کوچینگ یا مربیگری

کوچینگ یا مربیگری

فرایند تمرکز بر نقاط قوت افراد و تلاش در جهت ایجاد و بهبود زندگی افراد را در روانشناسی مثبت نگر به عنوان کوچینگ یا مربیگری می گویند این فرایند برای افرادی مناسب است که تمایل دارند بهترین خود را زندگی کنند. آرام تلاش میکند تا به افرادی که دوست دارند زندگی شادتری داشته باشند با روش کوچینگ کمک کند.

کارگاههای آموزشی

یکی از روشهای توسعه افراد حضور در ورکشاپ ها و کارگاه های آموزشی است. این ورکشاپ ها به افراد کمک می کنند تا آنچه که بصورت فردی اموخته اند را بصورت گروهی نیز تمرین کنند. کارگاههای آموزشی آرام با تمرکز بر بازی و تمرین های عملی تلاش می کند تا به افراد آموزشهایی در حوزه های هوش هیجانی، خودشناسی، مدیریت استرس، مدیریت هیجانات، مدیریت خشم، خودتوانمندسازی و…..ارائه دهد.